Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

2ch dentystów się poddało..

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 2ch dentystów się poddało..

    Witam,

    Mam bardzo nietypowy przypadek z którym nie może poradzić sobie dwóch stomatologów. Mam mianowicie problemy z dziąsłami/kanałami(wysoko nad zębami). Pojawiające się losowe epizody gdzie wyskakują stany zapalne i otępiały ból.

    Stomatologie powiedzieli, że wszystkie zęby mam zdrowe. Każdy zrobił zdjęcie RTG i odpowiednio je sprawdził nic nie znajdując.

    Problem się zaczął około miesiąc temu, kiedy kamień nazębny dawał mi taki dyskomfort, że zdecydowałem się na zabieg skalingu. Dentysta powiedział, że mam małą dziurkę w tylnej siódemce, którą trzeba wypełnić.(ząb był leczony 7 miesięcy wcześniej). Umówiłem się na wizytę i szybko załatałem dziurę. Po zabiegu skalingu pojawiły się stany zapalne. Głównie u góry na obydwu tylnych stronach łuku, czasami na dole, też po bokach.

    Żaden ząb mnie nie boli, dziąsła nie krwawią, szyjki zębów sprawdzone. Nadwrażliwości na zimno/ciepło tez nie zauważyłem. Po jedzeniu/kawie/herbacie mam dyskomfort na tylnych zębach i powoli pojawiający się stan zapalny, który znika po umyciu zębów.

    Myślałem, że problem pochodzi od zatok, dlatego poszedłem do lekarza po antybiotyk i po tygodniu używania nie widzę na razie poprawy.

    Regularnie płucze jamę ustną Dentoseptem, jak na razie nie widzę poprawy.
Pracuję...
X