Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak czucia w brodzie i wardze po dłutowaniou ósemki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brak czucia w brodzie i wardze po dłutowaniou ósemki

    Witam
    jestem już 3 tyg po zabiegu dłutowania dolnej prawej ósemki. Mam do tej pory odrętwiałe pól brody wargi i troche dziąsło. Nie przechodzi. Miejca te są odrętwiałe, jak po znieczuleniu, ale niezupełnie znieczulone.Jak uszczypne to poczuje ból jak dotykam czuje, że dotykam.,ale cały czas odczówam uczucie mrowienia odrętwienia nadwrażliwosci tych miejsc w kontakcie np z gorącym kubkiem..jakby piekło, śwędziało, ogólnie uczucie dyskomfortu..ogólnie cały czas odczówam to miesjce. Mój chirurg mówi, że nie miał takiego przypadku(a pan ma już ponad 50 lat więc i doświadczenie spore). Czyli jestem przypadkiem raz na kolkadziesiąt lat??Mam pytania jakie są rokowania wyleczenia zaistniałego stanu rzeczy bo mianowicie napewno doszło do uszkodzenia newru zębodołowego?? czy żdzraza się , ze nerw ten się nie zregeneruje i pozostanie mi żyć z częsciowo odrętwiałą brodą i wargą?Biorę witb complexc i zasianawiam się nad zabiegami laseroterapi. Za tydzień mam zakładać aparat. Czy powinnam zrobić usg rzuchwy??? Nawet nie wiem czy robi się usg w tych miesjcach żeby było widac nerw
Pracuję...
X