Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubytki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubytki

    Witam, mam 20 lat i mam ubytki w zębach dokładnie w dwóch dwójką i trójka więc widoczne żeby do tego bardzo krwawąia mi dziąsła zmieniałam już i szczoteczki i pasty ostatnio lacalut dzięki czemu podczas szczotkowania krwawą mniej ale przy czyszczenia nicią czy urazeniu się problem znów się pojawia reagują także na ciepło i zimno chciałabym zapytać czy można zapobiec dalszym ubytków czy taki urok zebow. Dałoby radę zrobić coś z istniejącymi już ubytkami czy tylko wstawienie nowych zębów wchodzi w grę?

  • #2
    Złota zasada głosi, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Najlepszym wyjściem są więc regularne wizyty kontrolne u dentysty. Nawet jeśli pojawi się u Ciebie ubytek, to szybko możesz go wyleczyć, by później nie urósł on do rozmiarów potężnej dziury... Czytałam ostatnio na że wprowadzono dobrą metodę diagnostyki w postaci lasera. Pozwala on wykryć nawet najmniejsze ognisko próchnicy, nawet te zlokalizowane w trudno dostępnym miejscu. Wyobraź sobie, jaki to komfort leczenia i oszczędność kosztów dla pacjenta. Polecam Ci zapoznać się z tym artykułem i poszukać gabinetów, które oferują taką usługę.

    Komentarz

    Pracuję...
    X