Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Która szczoteczka lepsza?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Która szczoteczka lepsza?

    AEG EZS 5664, czy Oral B Professional Care 500?

  • #2
    mi dentysta powiedział, że elektryczne szczoteczki to są dla leniwych :P co im się nie chce poprawnie nauczyć szczotkować hehh

    Komentarz


    • #3
      Oral B zalety:
      Technologia dokładnego czyszczenia Triple Action 3D (ruchy pulsacyjne, oscylacyjne i rotacyjne) w celu usunięcia do 100% więcej płytki nazębnej niż przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej
      20 000 ruchów pulsacyjnych i 7 600 ruchów oscylacyjnych/rotacyjnych na minutę
      Delikatnie rozbija i wymiata płytkę nazębną
      Delikatna dla zębów i dziąseł
      Tryb czyszczenia codziennego Daily Clean - technologia 3D
      Timer wskazuje rekomendowany przez dentystów, 2-minutowy czas szczotkowania
      Otacza każdy ząb dla dokładnego czyszczenia (końcówka Oral-B Floss Action)
      2 lata gwarancji

      Komentarz


      • #4
        Z doświadczeni Care 500. W sumei tylko tą używałem :P

        Komentarz


        • #5
          Ja miałam kiedys elektryczna ale nie bylam zadowolona, wiec w mojej lazience pojawila się szczoteczka soniczna. W moim przypadku zadzialala lepiej ale nie gwarantuję ze u każdego tak będzie. Swoją kupiłam tutaj i jestem zadowolona, przynajmniej na razie, a mam ja od 3 miesięcy

          Komentarz


          • #6
            Zajrzyj na stronę - tam znajdziesz ogromny wybór najróżniejszych szczoteczek. To sklep internetowy, który ma też placówkę stacjonarną w Poznaniu. Na pewno chętnie też Tobie doradzą w wyborze konkretnej szczoteczki.

            Komentarz


            • #7
              Szczoteczka obrotowa

              Ja zdecydowanie jestem za szczoteczką elektryczną. Gdy raz przerzuciłam się na szczoteczkę elektryczną, to teraz już ciężko wrócić do takiej tradycyjnej. Warto jednak pamiętać o tym, że w inny sposób szczotkuje się zęby szczoteczką elektryczną, a inaczej taką tradycyjną. Fajne porady znalazłam na blogu

              Ponadto wydaje mi się, że niezależnie od tego jaką metodą szczotkowania wybierzemy, warto robić to regularnie

              Komentarz


              • #8
                Philips Sonicare FlexCare HX6972/38

                Planuję zakup szczoteczki sonicznej i rozważam model Philips Sonicare FlexCare HX6972/38. Nie ukrywam, że jest to dla mnie duży wydatek więc będę wdzięczny za informację czy jest to dobry wybór i czy ewentualnie można mieć coś o podobnych parametrach w niższej cenie?

                Komentarz

                Pracuję...
                X