Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wizyty u dentysty dalszy bol zeba....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wizyty u dentysty dalszy bol zeba....

    Witam!
    Proszę Was o pomoc! Jestem za granicą i zastnawiam się czy nie jechać do Polski z tego powodu...Cztery miesiące temu miałam usuwane wszytskie osemki zatrzymane, z jedna mialam komlikacje. Jakies dwa tygodnie temu (szostka na dole po lewej), zaczela mnie bolec od prawej strony pomiedzy piatka, gdy pilam lub jadlam cos zimnego a czasem gdy cos mocno nagryzlam, takze gdy czyscilam nitka. Tydzien temu bol sie nasilil i potrafilo bolec nawet pol godziny po zdjedzeniu czegos zimnego. Bol tez sie nasila zwlaszcza po umyciu zebow.Bylam tutaj za granica u higienisty dentystycznegoi on stwierdzil ze to pewnie nadwrazliwosc zobaczyl to 5 minut zalecil listerine total care, powiedzial ze byc moze zeby sie przesuwaja po usunieciu osemek bo sa scisniete i do widzenia!!! Dodam ze dwa miesiace temu tez bylam u lekarza dentysty w Polsce na ogolnej kontroli i powiedzial ze dziury po osemkach ladnie sie goja i reszta zebow tez jest ok, w sensie zadnych ubytkow itp. Po wizycie u lekarza mialam bol wieczorem po zjedzeniu lodow ale wzielam ibuprom i juz jest lepiej, jakby przestalo bolec. Od 3 dni bolu nie ma jedynie mam nagly bol przy tym zebie gdy pije cos bardzo zimnego. Dodam ze cala reszta miejsc bo posemkach rowniez troche mnie pobolewa, a czasem wszystkie zeby....Czy mam jechac do lekarza dentysty w PL, czy to moze byc jakies zapalenie, cos powaznego? Zadnego obrzeku przy zebie nie mam, gdy szczotkuje zeby i nitkuje tez nie mam krwawienia. Chcialabym zrobic zdjecie rtg tutaj na miejscu, ale to by bylo juz 3 zdjecie rtg w ciagu roku, i obawiam sie ze dentysci tutaj nic nie poradza.... Dodam, ze kamien mialam usuwany 9 miesiecy temu....Prosze o pomoc!!!!
Pracuję...
X