Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie estetyczne czy aparat na dlugi czas

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie estetyczne czy aparat na dlugi czas

    Czesc, od dziecka borykam sie z problemami zebow. Nie mialem zawiazek gornych dwojek, gornej prawej trojki i dolnej prawej piatki. Jakos mi to nie przeszkadzalo ale ostatnio zaczelo. Te dziury byly okropne. Byla mozliwosc estetycznej zmiany trojek na dwojki a jednej czworki na trojke. Jedna strona wyglada okej ale na drugiej jest szpara pomiedzy nowa "dwojka" a niby "trojka". I do tego martwa szostka co z niej prawie nic nie zostalo. Jak wedlug was szczerze wygladaja te zeby, mi zaleznie od tego jak na nie patrze raz tak a raz nie, straszny kompleks mam juz przez nie ? Macie jakies pomyslu co wykombinowac z ta gorsza strona?
    Decyzja na aparat to duze ryzyko wedlug lekarzy, moze sie to nie udac. Licowki tez odpadaja
    Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 3.

  • #2
    Witam,
    aby coś zaproponować musimy mieć zdjęcie (panoramiczne). W grę wchodzi leczenie protetyczne lub/i ortodontyczne. Ile pacjent ma lat?

    Komentarz


    • #3
      21, mam zdjęcie ale nie mogę go tu przesłać, za duzy rozmiar

      Komentarz


      • #4
        Nie masz uprawnień do oglądania tych zdjęć. Zaloguj się. Ilość zdjęć w galerii: 1.

        Komentarz


        • #5
          Tu konieczna jest konsultacja z naprawdę dobrym ortodontą i przemyślenie leczenia. Zęby ogólnie nie wyglądają źle, gdyby nie opis nie powiedziałabym że dwójek nie ma w ogóle, ładnie to naszło. Chociaż ta jedna strona rzeczywiście gorzej od drugiej wygląda. Zębów za bardzo nie ma gdzie wcisnąć, wydaje mi się, że leczenie aparatem jest nieuniknione. Jak widzę na zdjęciu panoramicznym ogólnie zęby są zdrowe, wypełnione w sumie tylko trzonowce a w Twoim wieku że masz zniszczoną jedną szóstkę to akurat norma. Nie wiem skąd jesteś ale powinieneś trafić do takich specjalistów jak w w Gliwicach. Oni dają radę z takimi trudnymi przypadkami, u mojej siostrzenicy to był typowy armagedon a teraz ma zdrowy i piękny uśmiech. Leczenie długie było ale efekty są.

          Komentarz


          • #6
            Postanowiłem założyć aparat, zdjąć ten kompozyt.
            Byłem u paru specjalistów i tak:
            -jeden mówi, że można założyć i rozciągać tylko na implanty będzie mało miejsca i most od 3 do 1
            - drugi, że można trójki do jedynek zbliżyć i je na dwójki zmienić a resztę też przysunąć
            I ta jedna szóstka to mleczak podobno ...

            Komentarz

            Pracuję...
            X