Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niegojące się rany w nosie po resekcji jedynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • niegojące się rany w nosie po resekcji jedynki

    Witam. Rok temu miałam robione leczenie kanałowe jedynki, po tym jak nad zębem pojawiała się ropa. Po zakończonym leczeniu kanałowym miałam wykonana resekcje korzenia tego zęba, gdzie po otwarciu okazało się ze nad zębem był dwu - centymetrowy torbiel, pomiędzy zębem a nosem, gdzie jak dentysta powiedział, że nie mam kawałka kości nad tym zębem. Resekcje i usunięcie torbieli miałam w styczniu tego roku. Dodam ze przed resekcją miałam ciągle niegojące się rany w nosie które po resekcji zniknęły. Niestety od miesiąca te rany powróciły, codziennie rano mam jakby zaschniętą ropę w nosie i krew, plus nacieki na tylna część gardła gdzie zbiera mi się żółtawa wydzielina trudna do odkrztuszenia i zmieniająca barwę głosu, mam jakby zachrypnięte gardło, przez nos ciężko mi się oddycha. Poza tym codziennie boli mnie głowa,oczy. Poważnie zastanawiam się czy po prostu nie usunąć tego zęba tylko ze to jedynka... Dentysta powiedział wtedy ze niby ta kość się odbudowuje u mnie, no ale teraz pojawiły się te rany w nosie, czuje jak by przez nos przenikała mi ropa z tego zęba.
    Proszę o jakieś porady co zrobić i co to może być. Załączam rentgen zrobiony 2 miesiace po zabiegu resekcji.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Daria Chamier Ciemińska; 27.04.2016, 00:01.

  • #2
    Witam oczywiście, że może ropa możne sie cały czas gromadzić stąd to uczcie

    Komentarz

    Pracuję...
    X