Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Do wykonania piaskowanie, wymiana plomby i wybielanie-jaką przyjąć kolejność?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Do wykonania piaskowanie, wymiana plomby i wybielanie-jaką przyjąć kolejność?

    Chcę wykonać skaling i piaskowanie, ale mam do wymiany też pożółkłą plombę na górnej jedynce - czy wymienić ją przed skalingiem? Chciałabym też wybielić zęby - czy poczekać z wymianą plomby czy zrobić to jeszcze przed wybielaniem?

  • #2
    Witam, mam 16 lat i mam podobny problem, chciałbym wykoanc te zabiegi również nie wiem w jakiej kolejności i tez mam plombe w górnej jedynce którą mam zzółknieta.. ale taka była od nowosci, dentyska prawdopodobnie źle dobrała kolor, czy twoja plomba odrazu była ładnie zgrana z zębem? czy kolor jednak się wyrózniał?

    Komentarz


    • #3
      Moja koleżanka też wybielała zęby a dopiero potem była dobrana odpowiednia plomba. Piaskowanie jest zabiegiem uzupełniający po skalingu.

      Komentarz


      • #4
        Polecam zrobić wszystkie zabiegi majace na celu wybielenie zebow dopiero pozniej wybranie odpowiedniej plomby, zeby miala ona taki sam kolor jak reszta zebow jezeli jestes w okolic szczecina to polecam odwiedzenie kliniki stomatologicznej froe na ulicy panienskiej. wybielalam u nich zeby i jestem zadowolona. polecam odwiedzenie ich strony:

        Komentarz

        Pracuję...
        X