Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zgorzel? co dalej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zgorzel? co dalej

    Witam mam na imie mateusz mam 23 lata chcialbym poradzic sie iz jestem w angli opiszę wam moje objawy ktore z moich informacji wyczytanych z internetu wskazuja na zgorzel mianowicie od jakiegos czasu czulem nie smak w ustach taki nie typowy specyficzny lecz 3 dni temu w zebie ktory ukruszyl sie pare lądnych tygodni temu pojawil sie straszliwy bół duze dawki leków nie dawaly nawet nadzieji na uśmierzenie bólu zeba nie da sie nawet dotknąc chodz wydaje mi sie ze podniósł sie do góry ma w sobie duzą dziure jest to zab prawy dolny wydaje mi sie na 4 /5 nie znam sie niestety pierwszego dnia byly takie o tóz objawy lecz przed wczoraj doszły nastepne obuchniecie policzka calej dlugosci szczeki opuchnięcie od wewnetrznej strony dziąsła co by bylo malo nie obejmuje ono jednego zeba chorego lecz kilka a z pomiedzy zeba a dziąsła wytacza sie ropa z ciemną substacją ktora okropnie cuchnie jest to pol ropy pol tego czego zeby bylo malo zpuchl mi opropnie migdał jak na podniebieniu gdzie jest ten jezyczek wiszący pojawilo sie potezne obuchniecie ktore swobodnie dotyka tego jezyczka i od początku towarzyszy mi gorączka dzis nagle boł jako taki minął jest do zniesienia lecz obawiam sie ciszy przed burzą a tutaj dzwoniąc w yeovil na emergency babka powiedziala ze wyslali do 2 stomatologów moje dane i wszystkie informacje ktore znajoma pielegniarka podala w pierwszy dzien gdy sie zaczelo podobno mialem byc przyjety za darmo co by mnie to ucieszylo bo kasy nie mam prawie wogole co sie okazalo za wyrwanie zeba 100f bez zdjecia bez niczego przychodze wyrywaja i wychodze prosze pomozcie mi bo jak naczytalem sie to malo nie wybuchne ze zmartwien
    Ostatnio edytowany przez matias92_uk; 19.01.2016, 11:02. Powód: nie dokonczony post
Pracuję...
X