Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trutka w zebie a bol.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trutka w zebie a bol.

    Witam
    Mam taki problem... W srode bylam u dentysty poniewaz mi dokuczal lekki bol zeba (6stka po prawej u gory). Wiec poszlam I dala znieczulenie, ale nie zadzialalo. Nastepnie dala MI drugie, dalej mnie bolalo borowanie. Wkoncu dala MI 3cie w podniebienie I dalej mnie bolalo. Powiedziala ze to moze byc stan zapalny dlatego tak mnie boli. Po bolesnym borowaniu wsadzila MI tak jakby igielke (bol byl niesamowity) poczym powiedziala ze jest troche krewki. Pozniej mi wlozyla trukte i powiedziala tez ze moge ja wydlubac przy bolu zeba. Oczywiscie bolal mnie ten zab (ok.2 godz) plakalam JAK niewiem co.
    I tak, od srody wszystko bylo ok ani bolu zab nie reagowal nawet na zimno ani cieplo (co zawsze robil). Nagle wczoraj JAK jadlam snadanie PRZY nadgryzaniu bolal mnie nagle zab (nie jadam strona chorego zeba) co mnie BARDZO zdziwilo ale ogolnie mnie nie bolal. Tylko dzis PRZY sniadaniu znowu mnie bolal ale tak jakby w jednej czesci zeba, ale juz mniej niz wczoraj. Dzis jest niedziela I jest godzina 23.30 I bol MI sie troche nasilil. Ale to chyba przez to ze go troche uciskalam bo szukalam miejsca bolu haha... No ale tak JAK mowilam bol nie jest w calym zebie.
    Teraz mam pytanie do Panstwa: wyjac trutke? CZY MI powinno przejsc do jutra? Dodam Jeszcze ze nie mam mozliwosci pojscia do dentysty poniewaz jutro o 11stej Z rana wyjezdzam za granice BARDZO prosze o szybka odpowiedz!

  • #2
    Poradziłaś sobie z tym bólem zęba? Przyznam, że nie miałam okazji zaznać takiego bólu. Być może przesunęła Ci się granica bólu i późniejszy dyskomfort postrzegałaś jako niewielki ból.

    Komentarz

    Pracuję...
    X