Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogromny problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ogromny problem

    Mam 21 lat, od 7 lat brakuje mi zęba - jedynki. Nie mam nawet korzenia i noszę protezę - do tej pory nie był to dla mnie aż tak wielki problem, ale ostatnio poznałam kogoś wyjątkowego i mamy wspólne plany na resztę życia. Brak zęba od 7 lat jest moim największym kompleksem. Co można zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje jakaś możliwość zastąpienia tego zęba czy bez korzenia jest to niemożliwe? I czy to kosztowne? Proszę o w miarę szybką odpowiedź!

  • #2
    Zamieszczone przez Basia Zobacz posta
    Mam 21 lat, od 7 lat brakuje mi zęba - jedynki. Nie mam nawet korzenia i noszę protezę - do tej pory nie był to dla mnie aż tak wielki problem, ale ostatnio poznałam kogoś wyjątkowego i mamy wspólne plany na resztę życia. Brak zęba od 7 lat jest moim największym kompleksem. Co można zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje jakaś możliwość zastąpienia tego zęba czy bez korzenia jest to niemożliwe? I czy to kosztowne? Proszę o w miarę szybką odpowiedź!
    Basia są chyba 2 motody - korona albo implant . Korona to oszlifowanie 2 sąsiednich zębów i wykorzystanie ich jako filar cena około 2000 zł, albo implant to najlepsze uzupełnienie ale drogie. Koszt około 4500 zł. Musisz znależć dobry gabinet stomatologiczny zajmujący się protetyką tam Ci wszystko wytłumaczą. Mogę polecić ale w Szczecinie dobrego implantologa , gdzie sama miałam wszczepiane implanty. Powodzenia. Warto w siebie zaiwestować.

    Komentarz

    Pracuję...
    X