Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból i lekkie ruszanie się zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból i lekkie ruszanie się zęba

    Witam, od 2 dni zaczął mnie boleć ząb. Jest to dokładnie lewą jedynka. Był on leczony, lecz nie kanałowi. Z grubsza, będąc 2 miesiące temu na właśnie leczeniu tego zęba zdiagnozowano u mnie zapalenie dziąsła, po wyleczeniu tej jedynki ząb bolał tylko gdy piłem lub jadłem coś zimnego. Informując mojego dentyste mówił że ząb tam będzie reagował póki mam zapalenie. Nie było tak niestety gdy miałem próchnicę na tym zębie, a zdjęcie było robione i wypełnione było wszystko dobrze. Teraz ząb mnie boli przy jego nawet lekkim dotknięciu (lecz nie reaguje na zimne picie). Dzieje się tak odkąd zauważyłem że dziąsło nad tym zębem "z malało" i tak jakby wydłużył się ząb. Ból jest pulsujący i mam problem z jedzeniem a tak to jest do zniesienia. Czego mogę sié obawiać? Staram się myć zęby 3 razy dziennie (rano, po południu, wieczorem).

    W skrócie: leczony ząb, reagował tylko na zimno (nie było tego przy próchnicy), mam zapalenie dziąsła, ząb chwieje się i ból jest teraz przy dotykaniu zęba.

  • #2
    Najrozsądniej będzie jeśli udasz się do stomatologa, który obejrzy ząb i znajdzie przyczynę dolegliwości.

    Komentarz

    Pracuję...
    X