Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osuwanie się dziąseł. Proszę pomóżcie!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osuwanie się dziąseł. Proszę pomóżcie!

    Hej. Mam taki problem.
    Wczoraj zrobiłam kolczyk w języku. Wszystko fajnie.
    Zauważyłam dziś, że mam osunięte dziąsła. Tylko dolne.
    Nie wiem czy przed kolczykiem tak miałam, bo nie zwracałam na to uwagi.
    Piercer kazał się tym nie przejmować. Ja się boję. Co mam robić, aby one się nie osuwały? Nie chcę wyciągać kolczyka gdyż nadal boli i nie jest zagojony ;//
    Co mogę robić, aby temu zapobiec oraz czy to może być przez kolczyk?
    Przyznam, że odkąd o tym myślę to bolą mnie dziąsła, ale prędzej tego nie było.
    Proszę o pomoc!!; ;//

  • #2
    Skoro ten pan, który Ci zakładał kolczyk radził żeby się nie przejmować, to może faktycznie nie ma się czym martwić? Mogę poradzić Ci jedynie stosowanie pasty, która zapobiega chorobom przyzębia Warto stosować skoro boisz się o dziąsła i zęby.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez sylwia4012 Zobacz posta
      Skoro ten pan, który Ci zakładał kolczyk radził żeby się nie przejmować, to może faktycznie nie ma się czym martwić? Mogę poradzić Ci jedynie stosowanie pasty, która zapobiega chorobom przyzębia Warto stosować skoro boisz się o dziąsła i zęby.
      Zgadzam się. Facet chyba się na tym zna a przynajmniej powinien.

      Komentarz


      • #4
        oni Ci pomogą

        Komentarz


        • #5
          co ma kolczyk w języku do osuwających się dziąseł to naprawdę nie mam pojęcia...tak samo jak czemu gość od kolczyków miałby się niby na tym znać? nie ignoruj tego i udaj się po prostu do dentysty bo jak Ci się bardzo odsłonią to zaczną Ci lecieć zęby przy dziąsłach raz dwa.
          Ostatnio edytowany przez ArtureX22; 05.11.2015, 22:36.

          Komentarz


          • #6
            idz do lekarza z tym kolczykiem

            Komentarz

            Pracuję...
            X