Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ząb prosze o opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ząb prosze o opinie

    Witam wczoraj byłem u dentysty mam martwą górną dwójke, nie chce jej wyrywać a ząb był leczony kanałowo (plomba wypadła i zab się złamał) dentystka powiedziała mi, ze wszystko rozstrzygnie zdjęcie zęba ( czy jest do wyrwania czy da się zrobić go na jak ona to mówi "na wkręt" Tutaj zamieszczam zdjęcie zęba i czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy ząb nadaje się na ten wkręt czy trzeba już go wyrwać i zrobić implant.

  • #2
    Mam podobny problem. Podpowie ktoś co robić w takiej sytuacji?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marcin010 Zobacz posta
      Mam podobny problem. Podpowie ktoś co robić w takiej sytuacji?
      Byłem u dentystki i powiedziała, że ząb nadaje się do leczenia a mało tego nie trzeba robić go na wkręt tylko zalozyla mi licówke, zapłaciłem 80zł a ząb wygląda pieknie

      Komentarz


      • #4
        Witam wczoraj byłem u dentysty mam martwą górną dwójke, nie chce jej wyrywać a ząb był leczony kanałowo (plomba wypadła i zab się złamał) dentystka powiedziała mi, ze wszystko rozstrzygnie zdjęcie zęba ( czy jest do wyrwania czy da się zrobić go na jak ona to mówi "na wkręt" Tutaj zamieszczam zdjęcie zęba i czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy ząb nadaje się na ten wkręt czy trzeba już go wyrwać i zrobić implant.

        Komentarz

        Pracuję...
        X