Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Białe plamki na zębach-ratunku!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Białe plamki na zębach-ratunku!!!

    Witam
    Od kilku miesięcy myję zęby różnymi pastami wbielającymi: blanx, blendamed 7 complete +wybielenie(tak pisze na tubce)
    A zamiast mieć zęby jaśniejsze , bielsze mam bardziej żółte i pojawiły się na nich białe plamy...Co robić? Czego może to być powód i jak tego się pozbyć.
    Miałam dość ładne zęby ale chciałam żeby były troszkę bielsze a efekt jest odwrotny. Proszę o szybkie porady bo boje się, że efekt może być nieodwracalny. Z góry dziekuję za cenne wzkazówki .

  • #2
    Skoro pasty do zębów tego nie usuwają, to pomyśl o bezpiecznym, profesjonalnym wybielaniu zębów. Zajrzyj na stronę i poczytaj kilka słów o metodzie Beyond.

    Komentarz


    • #3
      Tak ale problem jest w tym,że sama lampa Beyond nie jest ogólnie polecana dla wrażliwych zebów.Tak więc polecałabym inne , delikatniejsze produkty.
      Bardzo skuteczny jest taki system nakładkowy:
      - jak widzisz tutaj masz dokładnie ten sam zestaw, który jest obecnie używany w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych tak więc dzięki temu nie musisz wydawać dużych pieniędzy na takie profesjonalne wybielanie.

      Komentarz

      Pracuję...
      X