Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stan waszego uzębienia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • stan waszego uzębienia

    WItam

    Chciałabym bym poznać Wasz stan uzębienia,tzn.ile macie już wyrwanych,kanałówek czy plomb.

    Ja jestem już powyżej 30 -stki i nie mam 1 zęba kilka kanałówek i kilkanaście plomb.

    Nie jestem zadowolona z moich ząbków

  • #2
    17 lat, ok. 15 plomb, także na siekaczach, górne szóstki mocno nadłamane, dolny łuk jest stłoczony do tego stopnia że nie przypomina łuku , jeden leczony kanałowo, do tego regularna higiena, wizyty, zdrowe odżywianie i takie pierdoły. Nie że się żalę, bo właściwie jeśli nie mam na coś wpływu to raczej nie powinnam się przejmować, ale taki oto jest stan mojego uzębienia. Mój zgryz to moja życiowa porażka Tu chyba nie ma nic z czego można być zadowolonym lub nie, raczej kwestia dbałości lub jej braku, genetyki, odżywiania, doświadczenia dentysty Pozdrawiam, cieszcie się zębami póki są zdrowe i je macie

    Komentarz


    • #3
      23 lata brak 3 ( lewa górna 5, prawa górna 6, lewa górna 8 ) do leczenia zwykłego ok 10 zębów, w czym 4 odnowienia plomb.

      Komentarz


      • #4
        dużo zębów już nie ma...

        Ja jestem w kwiecie wieku i nie mam na dole 5 zębów, na górze 4. Prawie w każdym plomba, a teraz kończę leczenie ortodontyczne. Też nie jestem zadowolony z tego, że nie miałem stałej kontroli dentysty w młodym wieku ale niestety czasu nie cofnę. Ciszę się, że teraz mam już swoją dentystkę i dbam o stan jamy ustnej jak należy.

        Komentarz

        Pracuję...
        X