Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Korona Akrylowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Korona Akrylowa

    Witam
    Piszę do was z pytaniem na temat korony akrylowej.
    Została mi założona przed wczoraj , i chciałem się spytać czy mogę palić papierosy albo chociaż te e-papierosy? Prosze o szybką odpowiedz ,Pozdrawiam.

  • #2
    Gdyby był jakiś wyraźny zakaz, to stomatolog by Cię o nim na pewno poinformował. Druga sprawa jest taka, że jeżeli miałeś wyrwany ząb, to przez jakiś czas nie powinno się chyba palić, ani pić alkoholu

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez TomaszB Zobacz posta
      Gdyby był jakiś wyraźny zakaz, to stomatolog by Cię o nim na pewno poinformował. Druga sprawa jest taka, że jeżeli miałeś wyrwany ząb, to przez jakiś czas nie powinno się chyba palić, ani pić alkoholu
      Ząb był leczony kanałowo , złamał mi się , i musiała zostać mi założona korona.
      Rzeczywiście dentystka powiedziała żeby papierosów nie palić, ale czy jest chociaż szansa na e-papierosy? Czy po prostu musze skonczyc z tym nalogiem ?

      Komentarz


      • #4
        Skoro dentystka zakazała, to może warto skończyć;D teraz będzie motywacja, więcej pieniędzy zostanie;D palić się nie powinno, ponieważ nikotyna sprawia, że obkurczają się naczynia krwionośne i może to utrudnić gojenie. Ja bym chyba wolał przez ten czas nie palić i mieć pewność, że wszystko jest w porządku;D

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez PawełW Zobacz posta
          Witam
          Piszę do was z pytaniem na temat korony akrylowej.
          Została mi założona przed wczoraj , i chciałem się spytać czy mogę palić papierosy albo chociaż te e-papierosy? Prosze o szybką odpowiedz ,Pozdrawiam.
          witam jestem ciekawa jak wygląda taka korona akrylowa po leczeniu kanałowym,czy jest opcja zobaczenia zdjęcia?

          Komentarz

          Pracuję...
          X