Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dużo ubytków, jaka pasta?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dużo ubytków, jaka pasta?

    Witam. Mam około 16 lat i mam dręczący problem. Mam około 11 plomb, większość to drobne, ale są też większe. 1,5 miesiąca temu byłem u dentysty na leczeniu ostatniego zęba, a po 2 tyg pojawił się ponownie ubytek. Stąd moje pytanie, jakie pasty stosować? Jakie witaminy wdrożyć w dietę? Da się odbudować niewidocznie te ubytki zamiast widocznych plomb?

  • #2
    re

    U mnie zmiany dało wprowadzenie ajony bez fluoru. Tylko tyle, że możesz oczekiwać istotnych zmian po krótkim czasie. Jeśli chcesz, aby pasta ci coś dała, to musisz mega zadbać o systematyczność.

    Komentarz


    • #3
      Zainwestuj w jakąś dobrą pastę, a nie te sklepowe Ajona może być, dobra jest też japońska pasta INEY

      Komentarz


      • #4
        re

        No i jeszcze dieta - bez niej nigdy nie będzie dobrze. Słodycze łatwo zniszczą ci zęby, a fajki zapewnią kiepską barwę. I żadne zabiegi docelowo tutaj nigdy nie pomogą!

        Komentarz


        • #5
          O tak, dieta jest bardzo ważna, oprócz słodyczy, to jeszcze uważać trzeba na wszystkie chipsy i chrupki, słyszałem opinie, że to nawet gorsze od czekolady dla zębów.

          Komentarz

          Pracuję...
          X