Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zle wyczyszczony korzen zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zle wyczyszczony korzen zęba

    Witam!
    Mam pewien problem, około 4 lata temu pojawiła mi się mała dziurka między jedynkami. Bałam sie dentystow ale wkoncu sie przemoglam i poszłam. Dentystka założyła trucizne, a po jakims tygodniu zrobiła mi plombe. Powiedziala ze z czasem moze mi sie odbarwiac ta plomba,ale wtedy zebym znowu do niej przyszła. Kilka miesiecy bylo OK. wkoncu zapłaciłam jej 400zł. Pozniej pokazalo sie cos co mnie zaniepokoiło, mianowicie pecherzyk nad jedynka, delikatnie go dotknelam i pękł. i tak co jakis czas mi sie robiło. Wiem, wiem głupia jestem ze odrazu nie poszłam do dentysty . Lecz naprawde mam same niemiłe wspomnienia z jakichkolwiek zabiegów.
    Ząbek wyglada coraz gorzej, w sierpniu bylam u Pana Mayschaka, który przyjmuje w Hamburgu, usuwałam ósemke i przy okazji zwrocilismy uwage na tego zeba. Po zdjeciu RTG wszystko wyszło na jaw. Moja dentystka z Polsce odwaliła totalną fuszerkę!
    To było leczenie kanałowe. Zęba w srodku oczysciła, korzenia wogole, i zalepiła to plombą.
    Stąd te pecherzyki itp. Wiec pan Mayschak zdjął mi kamien, ósemka sie zajał oczywiscie tez.ale bolało niesamowicie! a co do jedynki, powiedział mi ze najpierw musze zrobic sobie profesjonalne oczyszczanie zebow, a dopiero potem on moze na takich zebach pracowac... ;/ oczywiscie zaspiewał mi za to 100 euro wiec sie wstrzymałam ze wzgledow finansowych... I tak zostawiłam tego zeba. Natomiast teraz mam twarda gulke na dziąśle która podąża w kierunku nosa. a ząb wydaje sie troche chwiejny jak go dotykam. Jutro ide do dentysty, ale boję się co to bedzie, bo jednak jest to jedynka... + czy pokryje mi to ubezpieczalnia bo na płatne zabiegi mnie nie stac poprostu. Mam pytanie czy są może jacys specjalisci ktorzy moga mi jakos pomoc, bądź ktoś kto mial/ ma taki sam problem?

    Pozdrawiam,Ania
Pracuję...
X