Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nieprzyjemny zapach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nieprzyjemny zapach

    Witam, od kad pamietam mam problem z nieprzyjemnym zapachem z ust, nie wazne co robie, moge dbac o higiene jamy ustnej jak moja dziewczyna, jesc to co ona u mnie czuc odu r a u niej nie. zastanawia mnie tego przyczyna chcialbym cos z tym zrobic bo jest to dosc krempujace ale nie mam pojecia gdzie moze byc przyczyna ale z tego co zaobserwowalem wynika ze glebiej na jezyku mam taki jakby zoltawy nalot jakby cos bylo na nim ale jest za gleboko zebym byl w stanie to wyczyscic bo robia mi sie odruchy wymiotne. nie wiem gdzie powinienem sie z tym skierowac, czy jest to problem z jama ustna czy moze z czyms typu zoladek, watroba itp. ogolnie wydaje mi sie ze jestem zdrowa osoba, mam dopiero 20 lat.

  • #2
    Spróbuj wprowadzić sobie ajonę - wiem że pomaga przy takich problemach, przy czym sam korzystam z niej z innych przyczyn. Jeśli to nie pomoże, to radzę wizytę u lekarza, bo może chodzić o coś poważniejszego....

    Komentarz


    • #3
      Niestety w dzisiejszych czas to, że jesteś się młodym nie jest równoznaczne z tym, że jest się zdrowym. Jeśli nie jest to kwestia higieny, to stawiałbym na jakiś problem wewnętrzny organizmu. Niestety nieprzyjemny zapach z ust może rezultatem miliona rzeczy... Jakiś stan zapalny organizmu, żołądek, dieta itp. itd. Musiałbyś poczytać artykuły tematyczne i po kolei szukać przyczyny...

      Komentarz


      • #4
        Może masz jakieś problemy z żołądkiem ? Od tego także może być nieprzyjemny zapach z ust.

        Komentarz

        Pracuję...
        X