Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poważny problem z zębem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poważny problem z zębem

    Witam otóż mam pewien problem i nie wiem co robic gdyż są święta i raczej stomatolog mnie nie przyjmie , otwórz w sobotę zacza mi rosnąć ząb mądrości , który podrażnil mi kozen zeba i wylała się ropa tak przynajmniej myślałam dopuki nie poczułam ze w policzku pod skora zrobiła się taka twarda dość duża gula . Pojechałam do szpitala zrobili mi prześwietlenie dolnej szczęki powiedzieli ze wdala się infekcja i dali mi dwa antybiotyki jeden na rozgonienie ropy drugi antybiotyk na infenkcje. jednak po 3 dniach brania antybiotyku poczułam ze spuchl mi języczek . Bardzo proszę o szybko odpowiedz ponieważ strasznie się boje . Naczytalam się na internecie o nowotworach i złapał mnie taki paniczny strach ze nie wiem co ze sobą zrobić . Będę wdzięczna za jakąkolwiek poradę . Joanna. Chciałabym się nie denerwować ale to jest naprawdę straszne moze ja opisze dokładniej co się dzieje tak jak pisałam zaczeła mi rosnąc 8semka ból promieniował na okoliczne zęby i przy jednym z zebow po ktorym zostal juz tylko korzen wyskoczyla mi taka mala gulka z ropa , posmarowalam ja sacholem i pekla , zas zaraz po tym zaczelo sie tworzyc cos w policzku pod skora rowniez taka gula pod dotykiem przypominajaca jakiegos guza, Tak jak pisalam lekarze stwierdzili ze wdalo sie zakazenie w zeba i dali antybiotyki. Antybiotyki mogły spowodować spuchniecie jezyczka?? Proszę o odpowiedz . Oraz Naprawdę dziękuję
    Ostatnio edytowany przez joanna1458; 25.12.2014, 13:36.
Pracuję...
X