Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ból dziąsła między zębami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ból dziąsła między zębami

    Witam,
    Na wstępie napiszę że noszę aparat retencyjny, być może to istotne.
    Od dłuższego czasu mam problem z dziąsłem między zębami. Boli mnie od mniej więcej września, ból był mały, mówiłam o nim ortodontce podczas wizyty ale powiedziała że zęby ok wszystko ok, ze pewnie skaleczyłam nitką i żebym przepłukała dentoseptem.
    Sprawę zbagatelizowałam, nie płukałam bo jakoś zapomniałam. Dziąsło głównie bolało przy mocnym gryzieniu...
    Tydzień temu zaczęło bolec bardzo że nie mogłam nic gryźć tą stroną, wystraszyłam się poszłam na rtg i do dentysty, nic się nie dzieje wszystko ok, wysłali mnie do dentystki od spraw dziąseł i błon śluzowych tez nic nie stwierdziła. Przy nakłuwaniu przez nią bardzo bolało i poleciało trochę krwi. Po powrocie do domu myślałam ze przeszło bo dziąsło przy dotykaniu językiem już nie bolało... Nie kazała niczym smarować ani płukać bo ze tam nic nie ma...Ale dzisiaj mija prawie tydzień i czuje ze niestety ale nie przestało jednak bolec. Znowu coś czuje...

    O co chodzi?

  • #2
    Tylko lekarz może pomóc, prześwietlenie. Jeśli jeden specjalista nie pomaga to idź do kolejnego - przez internet ci takiego problemu nie rozwiążemy. Wiadomo, że coś jest nie tak - pytanie w czym tkwi problem.

    Komentarz


    • #3
      no tylko problem w tym ze byłam z rtg i nic nie ma, zapalenia nie ma dziąsła są czyste, byłam już u 3 dentystów, jedna stwierdziła że jest mocno skaleczone, dostałam solcoseryl do smarowania, pomogło na jakiś tydzień i znowu to samo... (mimo że smaruje cały czas)

      Komentarz

      Pracuję...
      X