Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektryczna vs tradycyjna - jaka szczoteczka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Elektryczna vs tradycyjna - jaka szczoteczka?

    Witam, mam 23 lata i zastanawiam się nad zmianą szczoteczki z tradycyjnej na elektryczną. Pytanie czy warto, a jeśli tak to jaki model wybrać?

    Różnice w cenach są znaczne i zastanawiam się czy cena jest adekwatna do efektów czyszczenia?

    Braun Triumph 5000 [270 zł]


    Braun Oral-B Professional Care 700 [140 zł]


    Braun Oral-B ProfessionalCare 1000 [190 zł]


    Czy opłaca się płacić prawie dwa razy tyle (140-270zł) za szczoteczkę czy różnica będzie na tyle niewielka, że nie warto?

  • #2
    A ja od wieków uzywam szczoteczki tradycyjnej i dentysta nigdy nie ma nic do zarzucenia moim zębom zastanów się, czy w ogóle warto zainwestować w taki sprzęt

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że warto. Paru znajomych poleca i twierdzi, że zęby są wyraźnie lepiej wyczyszczone. Pytanie tylko czy lepiej kupić najpopularniejszy w internecie model Triumph 5000 czy w zupełności wystarczy tańsza wersja?

      Komentarz


      • #4
        W takim razie uważam, że Oral B w zupełności wystarczy na dobry początek

        Komentarz


        • #5
          Na początek to wystarczająca jest normalna szczoteczka. Nawet chyba istotniejsze, aby taką szczoteczką nauczyć się zasad mycia zębów, bo nawet dorośli nie potrafią tego właściwie robić.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez midel Zobacz posta
            Na początek to wystarczająca jest normalna szczoteczka. Nawet chyba istotniejsze, aby taką szczoteczką nauczyć się zasad mycia zębów, bo nawet dorośli nie potrafią tego właściwie robić.
            W zupełności się zgadzam dlatego też napisałem wcześniej, że od lat używam tradycyjnej szczoteczki, a dentystę odwiedzam głównie w ramach kontroli i niewielkich napraw

            Komentarz

            Pracuję...
            X