Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból miazgi zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TomaszB
    odpowiedział(a)
    Przede wszystkim powinienes wybrać się do dentysty i to KONIECZENIE!! Lekarz najlepiej ci powie, co jest nie tak. Dla mnie to brzmi jak zapowiedź leczenia kanałowego...

    Zostaw komentarz:


  • zbuku
    rozpoczął temat Ból miazgi zęba

    Ból miazgi zęba

    mam problem ;/ przyznam z góry że do dentysty rzadko chodziłem ale ogólnie zeby mam zadbane (myje 2x dziennie) zdrowe i tak dalej prócz jednego z boku, nie wiem dokładnie który to jest ale jest na dole po prawej taki jeden co mi się zniszczył, jeszcze za dziecka pzrez słodycze bo dużo jadłem jak byłem mały. Teraz mnie bardzo boli, ale to tak boli że momentami szlak mnie trafia! ból jest pulsujący taki przeszywający i nagły, myślałem, że to może bo tam jośest tylko korzeń zęba i trochę jego pozostałości heheheh;p głupio się przyznawać no ale trzeba... no i to tylko ten jeden ząb tam jest taki i dlatego myślę że to coś z nim związanego, boli jak cholera cały czas i jedyne co mi się udało obczaić to to zapalenie miazgi zęba... jak wyrwę tę resztkę zęba to ból powinien zniknąć czy coś już z dziąsłem jest też nie tak?
Pracuję...
X