Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biała krosta - afta?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Biała krosta - afta?

    Witam, z tyłu wargi czyli w przedniej cześci jamy ustnej mam dziwną białą, twardą krostę... nie wiem co to jest ale troche mnie to boli :// strasznie irytująca sprawa... oglądałam tą reklamę w TV raz, jak gościu poszedł do dentysty a ta mu że to afta i że to normalny problem który łatwo można wyleczyć. Znalazłam nawet tekst ale nie za bardzo mogę to jakoś porownać z moim problemem :// czy jak pójdę do dentysty to zdiagnozuje mi co to jest w rzeczywistości? to na prosto jedynek jest w dolnej części wargi jak mowiłam no i boli i w sumie jest takie kurcze denerwujące :// liczę na pomoc i pozdrawiam )

  • #2
    To nawet niekoniecznie musi być afta, a zajady, które się robię w kącikach ust. Przyczyny są różne, może coś niewłaściwego zjadłaś, a może to jakieś bakterie spowodowały taką infekcję. Można się z tym wybrać do periodontologa, który zajmuje się takimi schorzeniami. Ale w aptelach są maści na zajady. Więc można kupić i stosować.

    Komentarz


    • #3
      Hej, to pewnie widziałaś reklamę . Ja nosze na codzień aparat ortodontyczny i zwłaszcza na poczatu porobiła mi się cała masa ranek w jamie ustnej. Dezaftan generalnie pomógł mi złagodzić objawy zapalne i pomógł wyleczyć ranki i afty. Polecam

      Komentarz


      • #4
        fiolet

        Na takie chrostki zawsze używam fioletu

        Komentarz

        Pracuję...
        X