Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolące zęby po narkozie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolące zęby po narkozie

    Witam,mam problem,panicznie boję się dentysty i zdecydowałem żeby poddać się leczeniu zębów pod narkozą,po 3 dniach po zabiegu zaczęły boleć mnie zęby (wszystkie),co 2 dzień chodziłem do lekarza udało się wyodrębnić 2 bolące zęby,zostały rozwiercone i wsadzony został antybiotyk, jeden przestał mnie bolec a przynajmniej tak mi się wydawało bo podczas jedzenia boli mnie ten ząb i codzienne ok godziny 19 a 2 w nocy zaczyna boleć bez powodu,drugi ząb nie przestał boleć i dentystka wsadziła do niego dwutlenek wapnia czy coś takiego i mam to nosić miesiąc a potem zobaczymy. Od tygodnia zaczął mnie boleć kolejny ząb a dokładnie boli tylko przy jedzeniu i bez powodu ok godziny 19 a 2 w nocy, dentystka mówi,że dziury nie były głębokie i dziwi się czemu te zęby bolą i nie umie znaleść przyczyny,co mam robić,jaki powód bolących zębów???
    Bardzo proszę o pomoc bo już mam dość uciążliwego wibrującego bólu i tak częstych wizyt w gabinecie stoatologicznych.

  • #2
    Ciężko stwierdzić, co może być tego przyczyną.....Ja na twoim miejscu poszedł bym do innego lekarza, może on znajdzie przyczynę.....a może to ból zębów po licznych zabiegach, które już za Tobą.....Ciężko stwierdzić....W każdym razie tak jak mówię – znajdź inny gabinet stomatologiczny i tam się skonsultuj, no i życzę powodzenia

    Komentarz


    • #3
      No też już nad tym myślałem,jeden ząb mi rozwierciła w który wsadziła antybiotyk, przestał mnie boleć a po 2 dniach po wsadzeniu plomby znów mnie boli, 2 ząb boli non stop więc będzie leczenie kanałowe,najgorsze,że wieczorami zaczynają boleć mnie wszystkie zęby,już nie wiem co robić,miało być pięknie a narobiłem sobie tylko kłopotu i bólu

      Komentarz


      • #4
        Witam ponownie,dziś szukam pomocy w następującej sprawie:
        w piątek byłem u swego dentysty z górną prawą 5 i 7, zęby same z siebie nie bolały jedynie podczas jedzenia,picia i wdychaniu zimnego powietrza zaczynały boleć, stomatolog rozwierciła je po czym stwierdziła,że wszystko jest ok włożyła plomby metodą warstw która miała zapobiec dostaniu się powietrza do zęba, kiedy przestało działać znieczulenie czułem dziwne pulsowanie w środku zębów a wieczorem zaczęły boleć,w sobotę cały dzień miałem dziwne odczucie w\w zębów (mroczyły) a wieczorem i w nocy tak zaczęły boleć,że przez długi czas tabletki nie pomagały,dziś znów odczuwam dziwne mroczenie i ból przy piciu i jedzeniu.
        Pytanie brzmi czy po takim zabiegu zęby mają prawo boleć przez jakiś czas czy raczej to nie normalna sytuacja, co może być przyczyną bólu skoro ząb zdaniem dentysty jest zdrowy?

        Komentarz

        Pracuję...
        X