Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekarstwo w zębie - zbyt długo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lekarstwo w zębie - zbyt długo

    Witam,

    piszę, ponieważ 5 września miałam robione leczenie kanałowe - dentysta przeczyścił kanały i wsadził lekarstwo, kazał przyjść za 2 tygodnie. Niestety, zaraz po tym musiałam wyjechać w sprawach służbowych z kraju, obecnie jestem w Turcji i wracam dopiero 19.10 ( za tydzień). W związku z tym mam pytanie - czy mogę poczekać do tego czasu z udaniem się do dentysty, by wyciągnąć lekarstwo i dokończyć leczenie? Ząb mnie nie boli, raz tylko czułam tam lekkie pulsowanie, do tego czuje czasem jedynie lekki ból przy szczęce. Wiem, że nie powinno się tak robić, ale niestety, musiałam wyjechać, stąd moje pytanie - czy mogę poczekać z wizytą do przyszłego poniedziałku, czy będzie miało to jakieś konsekwencje ?

  • #2
    Nie jestem specjalistą, ale moim zdaniem możesz poczekać. 2 tygodni to był minimum - teraz ząb jest już raczej absolutnie gotowy do normalnego leczenia. A nie lepiej zadzwonić do dentysty i zapytać?

    Komentarz


    • #3
      Tak, lepiej zadzwoń... ale znam też takie osoby, które chodzą tak długo w przygotowanym zębie, aż tymczasowe wypełnienie samo wypadnie.

      Komentarz

      Pracuję...
      X