Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ropień na dziąśle (prawdopodobnie)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ropień na dziąśle (prawdopodobnie)

    Witam, teraz przez piątek,sobotę, OKROPNIE BOLAŁ mnie ząb na którym jest plomba...Co chwile płukałem jame ustną ciepłą wodą z solą.W niedziele jak się obudziłem to zauważyłem że pod zębem od zewnętrznej strony pojawił się jakiś bombelek od tamtej niedzieli ból zęba ustał i nic do tej chwili mnie nie boli.Poszukałem na internecie i myślę że to "Ropień zęba" z tego co wyczytałem jest on bolesny ale on mnie nie boli...Wiadomo jak mocniej naciskam na niego palcem to boli, ale tak to tylko ten dyskomfort ma on tak z 3-4mm. Mogę go przekłuć igłą ? Czy co z nim zrobić, bo wydaje mi się że skoro nie boli to przebije to i po kłopocie.Tak jak mówię nie boli mnie to... a jak czytałem inne wypowiedzi ludzi to narzekali na antybiotyki które i tak nie pomagały i silny ból
    Ostatnio edytowany przez Fresh; 15.09.2014, 20:25.

  • #2
    To nie czytaj wypowiedzi tylko idź do gabinetu niech sprawdzi co się z nim dzieje. Ja brałam antybiotyki przez tydzień, wtedy infekcja mija i dopiero otworzył mi ząb. Niestety nie obyło się bez leczenia kanałowego. Jednak lepsze to niż wyrwanie. Więc nie słuchaj, że antybiotyk nie działa, bo to nie prawda i idź do dentysty.

    Komentarz

    Pracuję...
    X