Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ząb jedynka co teraz?prosze o radę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ząb jedynka co teraz?prosze o radę

    Witam serdecznie, mój problem polega na tym iz 7 lat temu popsuł mi się ząb jedynka.Dentystka zrobiła mi koronkę. po kilku latach okazalo sie ze ta koronka sie rusza, poszłam wiec do stomatologa by ja poprawic a ta pani powiedziała mi ze niestety mam okropny zanik kostny i nic juz sie nie da zrobic ;( nawet nie wiadomo czy implant sie prsyjmie a wiemy ze to ogromnie wielki koszt ;/ najpierw proponowała byśmy zrobili motek po wyrwaniu korzenia a dzis okazalo sie ze mostek tez nie bedzie sie trzymal i zostanie mi chyba byc bez zeba ;( prosze o rade, co mozna zalozyc zamiast koronki na brakującą jedynke???przesylam z zalaczniki zdjecie rtg zeba ;(
    Załączone pliki

  • #2
    Zdjęcie się nie wczytuje, więc wrzuć je jeszcze raz. A co do tego co zamaist koronki....ciężko poradzić coś innego niż implant. I ja bym to polecał, prawdopodobieństwo nieprzyjęcia się implantu jest małe, więc warto zaryzykować. Sam zabieg jest bezpieczny, a implant wygląda jak normalny ząb, co w przypadku jedynki, czyli widczonego zęba jest bardzo ważne....

    Komentarz

    Pracuję...
    X