Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pogłębione lakowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pogłębione lakowanie

    Dzień dobry,

    mam problem z zębami. Zaznaczam, że chodzę do dentysty regularnie, co 4-5 miesięcy. Pod koniec stycznia byłam na wizycie i pani doktor po zrobieniu przeglądu stwierdziła, że wszystko jest w porządku. W czerwcu również nie było nic do leczenia. Niestety, przeprowadziłam się do innego miasta i chciałam od razu poszukać dobrego stomatologa. Byłam na wizycie i pani doktor stwierdziła, że powinnam zrobić pogłębione lakowanie 5 zębów. Cena za jeden - 150zł. Czy to możliwe, by w czerwcu dentystka nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości, a w lipcu było ich aż tyle?

  • #2
    Wszystko zależy od dentysty....jeśli Twój poprzedni lekarz jakoś się specjalnie nie przykładał do kontrolnego badania, to mógł nie wykryć pewnych ubytków czy jakichś problemów. I wątpię też, żeby drugi lekarz, ten u którego byłeś w lipcu na siłę szukał rzeczy do leczenia....Z drugiej strony warto jednak odwiedzić jeszcze jakiegoś innego dentystę i zweryfikować, co jest nie tak i czy leczenie jest koniecznie – tak dla większej pewności.

    Komentarz

    Pracuję...
    X