Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zębów po zabiegu dłutowania ósemki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zębów po zabiegu dłutowania ósemki

    Dzień dobry,
    24 czerwca miałam zabieg dłutowania ósemki. Po zabiegu lekko spuchłam. Jeśli odczuwałam ból to brałam ketonal. Płukałam jamę ustną wodą utlenioną lub sodą oczyszczoną. Ogólnie dobrze czułam się po zabiegu. 2 lipca byłam na zdjęciu szwów i też wszystko było okej. Jednak od 2 lub 3 dni zaczęłam źle się czuć. Czuję jakby wszystkie zęby mnie bolały i ból się przenosi na różne zęby, do tego boli mnie mocno głowa, że na niczym nie mogę się skupić. Mam zamiar wybrać się do dentysty na kontrolę wszystkich zębów. Mimo to napisałam by zasięgnąć jakiejś porady, bo martwię się o swój stan i o zęby.

    Czy możliwe jest abym miała teraz wszystkie zęby popsute? Tak jak pisałam ból przenosi się na różne zęby, raz czuje że boli mnie szóstka, za chwile siódemka, potem po drugiej stronie to samo i nawet zęby z przodu zaczęły mnie boleć. Ból czasem jest lekki a czasem silniejszy pulsujący, że bez tabletki się nie obejdzie. Przed zabiegiem dłutowania miałam robione nowe zdjęcie panoramiczne zębów. Dentysta nic nie zauważył nie pokojącego i zrobił zabieg dłutowania zatrzymanej ósemki.

    Dlaczego bolą mnie wszystkie zęby, prawie 2 tygodnie po zakończeniu zabiegu? Dodam że dbam o zęby, myję regularnie.
Pracuję...
X