Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybielanie nakładkowe-Pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wybielanie nakładkowe-Pomocy!

    Witam, "wybieliłam" nakładkowo zęby żelem Opalescence 16% 5 strzykawek, i zęby jakby zszarały oraz np jedynki do połowy koron mają kakaowy nalot. Co robić? Czy opalescene niszczy kolor zamiast rozjaśniać? Nie rozumiem, dlaczego inni sobie chwalą, a ja mam poczucie, że zniszczyło mi zęby?

  • #2
    Purelite

    Zamiast stomatologicznego wybielania zębów stosuje profesjonalny system do wybielania zębów Jest niesamowity. W zestawie są dwie nakładki i preparat w szczypawce do wybielania zębów. Cała kuracja trwa 6-8 dni, każdego dnia należy dokonać jednej aplikacji preparatu na żeby. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 dniach!! Nie powoduje nadwrażliwości zębów i jest bezpieczny dla zdrowia, dlatego też zabieg wybielania można powtarzać co 3 miesiące. Ponadto dodam, że nie zawiera peroxide (wodorotlenek sodu), który na marginesie dodam, został teraz zabroniony. Polecam wypróbowanie PureLite Home! To najlepszy preparat jaki znam, a wypróbowałam już ich całą masę!

    Komentarz


    • #3
      jak nie masz pewności, to lepiej wybierz się do dobrego dentysty, żeby z nim porozmawiać o wątpliwościach co do wybielania, ja ze swojje strony mogę polecić doktor Radziszewską w Radomiu, jest naprawedę fachocwcem, miałem u niej robione wybielanie i wszystko grało - w trakcie , już po, a efekt jest ok. dr wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości na bieążco, wiec specjalnie się nie obawiałem. Jak chcesz jakieś dane czy info, to można wejśc na strone

      Komentarz

      Pracuję...
      X