Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

guzek pod zebem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • guzek pod zebem

    witam. wszystko zaczelo sie okolo tygodnia temu. czulem wtedy dziwny ucisk w dolnej prawej jedynce i prawej dwojce. 12 lat temu dwie dolne jedynki i lewa dwojke mialem resekowana. po kilku dniach bol zaczal schodzic na dol i od niedzieli pojawila sie gulka na wysokosci kacika brody. zeby mnie nie bola, poza nieprzyjemnym uciskiem ktory mialem wlasnie do weekendu. niedawno zauwazylem tez ze w dolnej szczece po prawej stronie wychodzi mi osemka. okolo dwoch tygodni zmienilem szczoteczke do zebow na twardsza i drgajaca i moze to ona podraznila mi resekowana prawa jedynke bo o niej glownie mowa. prawa zdrowa dwojka tez to odczuwa i byla bardzo wrazliwa na zimne. wzialem antybiotyk dalacin zeby zmniejszyc zapalenie bo podejrzewam ze mam tam rope, broda mnie rwie przy nachylaniu, jak napinam skore na brodzie lub jak dotykam.
    co to moze byc? zastanawiaja mnie 3-4 pierwsze dni kiedy to doskwieral mi ten ucisk w tych dwoch zebach i dziwny bol kiedy je odchylalem. po drugie mysle ze ta jedynka nieco mi wyskoczyla do przodu bo widze zmiane kiedy dotykam ja jezykiem.

    do dentysty wybieram sie w czwartek.
Pracuję...
X