Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Materiał poza wierzchołkiem, Poszę o opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Materiał poza wierzchołkiem, Poszę o opinie

    nWitam proszę o poradę. Z półtora roku temu Pani stomatolog leczyła mi górną lewą 6 kanałowo ząb pobolewał bez oznak próchnicy w rtg. Zaproponowała leczenie kanałowe i głupi się zgodziłem (ślepo zaufałem w końcu lekarz nie znając się z czym to się je) I niby wyleczyła. Po miesiącu pojawił się ból piątek (nie przyjmuje) idę do innego ze zdjęciem. Szok Pan doktor cyt. "Kto spier...tak zęba" Złamane dwie igły i nie przewleczony 4 kanał.
    I stwierdził, że ząb był zdrowy i w jego opinii nie było potrzeby leczenia inwazyjnego
    Dał antybiotyk i polecił znaleźć kogoś kto usunie igły mikroskop. Idę wiec do niej z reklamacją i mówię o co chodzi. Wysyła mnie pod mikroskop gdzie oprócz igieł zostaje załatana perforacja.
    Następnie Pani doktor kończy ponownie leczenie stwierdzając, że zęba nie będę miał i tak długo. ale może odbudować. Ja na to, że przemyślę i trochę poczekam czy nie będzie się nic działo.
    Jakiś czas temu pojawiło się mrowienie kości polika połączone z pojawiającym się bólem pod oczodołem. Poszedłem więc do stomatologa i ukazało się , że niby nic się nie dzieje choć materiał przepchnięty poza wierzchołki.

    Chciałem ponownie odbudować tego zęba (obecne jedna ścianka bo jest źle odbudowany i jedzenie dostaje się pod dziąsło powodując stan zapalny? Czy ostatecznie nie m sensu i wyrwać?
    1 Czy błędem jest danie do podpisu oświadczenia po rozpoczętym leczeniu kanałowym?
    2 Czy do oceny stanu zęba powinno się opierać o panoramę?

    Dodałem zdjęcie.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Pechowiec80; 08.06.2014, 14:11. Powód: błąd w tekście
Pracuję...
X