Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolące podniebienie (plamki) + białe dziąsła. Zdjęcia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolące podniebienie (plamki) + białe dziąsła. Zdjęcia.

    Witam serdecznie,
    od 3 dni zmagam się z miejscowym bólem i pieczeniem górnej części podniebienia.
    Początek problemów rozpoczął się od wyczuwalnego miejscowego opuchnięcia (ok 0,5cm) w tylnej części dziąseł (za 1 - ką oraz 2 - ką) następnie miejscowe opuchnięcie pojawiło się w środkowej części podniebienia (również ok 0,5 cm średnicy).
    Objawy początkowo wskazywały na podrażnienie dziąseł oraz podniebienia często występujące np. po zjedzeniu chipsów lub czegoś co mogło naruszyć lub rozciąć podniebienie.
    Następnym etapem było wyczuwalne pojawienie się "pęknięć" na opuchniętych miejscach i rozpoczęcie pieczenia (jak przy zadrapaniach).
    Dziś zauważyłem również biały nalot na przedniej części dziąsła (nie bolący).
    Od dwóch dni stosuje następujące preparaty nie wywołujące wstępnie zmian:
    - Aphtin Aflofarm
    - maść zawierającą Choline salicylate, Cetalkonium chloride
    - tabletki do ssania zawierające Benzalkonium Chlioride
    - płyn do płukania jamy ustnej LISTERIN
    - raz imbir

    Aktualnie jestem na terenie Wielkiej Brytanii i przed wizytą u specjalisty która może być kosztowna chciałbym prosić o poradę.
    Poniżej są linki do zdjęć jakie udało mi się wykonać telefonem, zaznaczone miejsca są bolące.
    Jeśli są potrzebne zdjęcia o dużo większej rozdzielczości mogę przesłać mailem.





    Z góry dziękuje za pomoc.
Pracuję...
X