Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szczoteczki dla małych dzieci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szczoteczki dla małych dzieci

    Mój chrześniak strasznie nie lubi myć zębów. Żadna to nowość właściwie, bo przecież większość dzieci za tym nie przepada. Ma 9 lat. Zastanawiam się czy może nie kupić mu szczoteczki elektrycznej albo sonicznej z jakimś fajnym kolorowym motywem, żeby się chłopcu spodobała i zacząć chętniej dbać o jamę ustną. Sama używam szczoteczki sonicznej ale czy dla 9latka będzie odpowiednia? Bardzo będę wdzięczna za pomoc.

  • #2
    Z tego, co kojarzę są takie specjalistyczne szczoteczki dla dzieci w motywach bajkowych, z postaciami z filmów animowanych, różne takie. Elektryczne lub soniczne, aprobowane przez dentystów, więc raczej są bezpieczne. Myślę, że może pomóc dziecku, skoro nie lubi zwykłego szczotkowania, zawsze to jakaś nowość i do tego te kolorowy wzory czy kształty w niektórych nawet. Więc ogólnie masz doby pomysł

    Komentarz


    • #3
      Od samego początku nasze dziecko myło zęby szczoteczkami zwykłymi, miękkimi, w połączeniu z pastą ajona. Nie wydziwiajcie. Dzieci od wieków myły zęby klasycznymi szczoteczkami i wszystko było w najlepszym porządku.

      Komentarz


      • #4
        Tak niektóre dzieci nie mają problemów z myciem zebów, robią to chętnie, alebo przynajmniej bez niechęci. A są dzieci, które nie chcą myć zębów, trzeba je jakoś mądrze do tego zachęcić. A nie zmuszać. Stąd też ciekawe szczoteczki, które mają dzieci nakłonić do częstszego po nie sięgania, oswoić je, sprawić, że na swój sposób polubią mycie zębów. Fajnie, jak tego nie trzeba robić, ale niestety nie wszystkie dzieci można wrzucić do jednego worka.

        Komentarz


        • #5
          soniczne są zdecydowanie zalecane dla dzieci ze względu na swoją "delikatność" dla dziąseł. Wiadomo, że licencjonowane produkty zawsze będą bardziej przyciągać dzieci co nie idzie przeważnie w parze z jakością niestety. Polecam PHILIPS For Kids, który ma kolorowe panele a sama szczoteczka jest najlepsza na rynku jeśli chodzi o dzieci.

          Komentarz


          • #6
            A jaka jest cena takiej szczoteczki??? I czy jest np. jakaś gwarancja, jeśli coś się popsuje, w przypadku takich produktów chyba powinna by, prawda? Jak to wygląda?? a i czemu są takie różnice między cenami szczoteczek sonicznych dla dzieci i dla dorosłych?

            Komentarz


            • #7
              Zwykła miękka szczoteczka. Nasze dzieci myją w ten sposób zęby od kiedy żyją, i mają je w doskonałej kondycji. Tak więc nie są tutaj potrzebne specjalne cuda, lecz tylko podstawy. Wszystko się da. Nasze dzieci od początku myły też pastą bez fluoru!

              Komentarz


              • #8
                Wszystko zależy od preferencji dziecka - najlepiej połączyć ze sobą kilka pomysłów, a mianowicie : szczoteczka w ulubiony wzór kreskówkowy dziecka + smakowa pasta do zębów (jest ich spory wybór na rynku) + mycie zębów razem z dzieckiem, aby pokazać mu, że to nic strasznego, a może być fajną zabawą.

                Komentarz


                • #9
                  Wiadomo, wszystko to zrozumiałe, ale jeśli ktoś chce skorzystać z tych szczoteczek, to co z tego? Przecież, jeśli ma się ochotę wydać te kilkaset złotych i sprawdzić na własnej skórze czy szczoteczki twego typu działają, to chyba nic w tym złego, prawda? A skoro tak, to wyluzujmy – niech każdy robi, jak uważa

                  Komentarz


                  • #10
                    dla dzieciakow

                    Komentarz


                    • #11
                      Moje dziecko też ociągało się z myciem zębów. Marudził, że chce . Wszyscy w rodzinie takich używamy. Kupiłam mu szczoteczkę Brauna z serii dla dzieci, nawet nie wiedziałam, że Philips też ma.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X