Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyrywany ząb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyrywany ząb

    Witam, w ubiegły poniedziałek tj. (19.05.2014) miałam wyrywanego zęba stałego (prawa szóstka dolna) Wszystko jak na razie ładnie się goiło. Ostatnio zauważyłam jakiś biały ostry kawałek, boje się że Pani stomatolog nie wyrwała mojego zęba do końca, gdzie indziej czytałam, że to jakieś kawałki kości... nie mam pojęcia co to może być. Zamieszczam zdjęcie poniżej. Niepokoi mnie również jakiś żółty nalot który pojawił się na siódemce zaraz po wyrwaniu szóstki. Proszę o pomoc.
    Załączone pliki

  • #2
    Najlepiej zrobisz, jak udasz się jeszcze raz do gabinetu i poddasz się badaniu. Nie wiadoko, czy ból i nalot to tylko dolegliwość „po-wyrwaniuowe” czy też jakieś inne objawy czegoś poważniejszego. Lepiej zawsze w takiej sytuacji iść do lekarza, w pilnych sytuacjach przyjmie zawsze, a nie ma co odwlekać tego....

    Komentarz


    • #3
      W takiej sytuacji tylko lekarz może ci pomóc. Niestety, ale po wyrywaniu zęba takie sytuacje są jak najbardziej możliwe. Im szybciej zareagujecie, tym lepiej będzie dla was. Z bólem zęba nie ma żartów. On na prawdę potrafi doprowadzić do masakry.

      Komentarz


      • #4
        No właśnie i dlatego, że ból to reakcja organizmu, że się dzieje coś niedobrego i lepiej przy mocnym bólu nie tracić czasu an szukanie zaocznej pomocy, tylko od razu udać się do lekarza. Tam zawsze dostaniemy odpowiednią pomoc, a nie tylko droażne zagłuszenie bólu....

        Komentarz


        • #5
          Prawidłowej oceny stanu rzeczy może jednak dokonać tylko stomatolog.

          W razie jakichkolwiek obaw zawsze należy udać się do stomatologa. Profesjonalnie usunięty ząb nie powinien przysparzać kłopotu, ale czasem możliwe jest wystąpienie komplikacji. Prawidłowej oceny stanu rzeczy może jednak dokonać tylko stomatolog podczas wizyty.

          Komentarz

          Pracuję...
          X