Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bolący ząb pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bolący ząb pomocy

    A więc nie spełna 2dni temu po zjedzeniu zaczął boleć mnie ząb dokładniej 6 dolna jest on dość zepsuty z mojej winy (dziura itp) wcześniej po zażyciu apapu itp ból ustępywał i nie było problemu, lecz od środy cały czas odczuwam ból, nie jest on tak silny że nie da się wytrzymać, raz boli mocniej raz takie lekkie rwanie, lecz cały czas odczuwalne, i tu moje pytanie w poniedziałek będę musiał się wybrać do dentysty czy będzie zalecał robić leczenie kanałowe czy po prostu wyrwie zęba, wiem, że leczenie kanałowe strasznie boli i nie jest to jedna wizyta, lecz kilka, a ja wyjeżdżam niedługo za granice i też nie mogę sobie pozwolić na to, żeby tam ząb dalej bolał nawet po leczeniu, chyba najlepszym wyjściem będzie wyrwać zęba i mieć problem z głowy, ale mam dopiero 18lat i sam nie wiem, pomóżcie.

  • #2
    Idziesz dziś do lekarza, wiec pewnie wszystkiego się dowiesz. Wszystko zależy od tego, jak bardzo zepsuty będzie ząb, jeśli będzie się nadawał tylko do rwania, to choćbyś chciał, nic innego nie da sie rady zrobić. A kanałowe możesz wziać ze zmnieczuleniem, a czy będzie potem boilało to zalezy....jednych po kanałówce ból trzyma dość długo, wszystko zależy od indywidualnego pacjenta...

    Komentarz


    • #3
      re

      Ból zęba... pasta ajona, systematyczne mycie, co pół roku do dentysty i ból się nie pojawi. Przecież w 90% przypadków ból zęba oznacza kosztowne leczenie kanałowe. Po co wam to?

      Komentarz

      Pracuję...
      X