Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ciągły ból zęba co robić ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ciągły ból zęba co robić ?

    Witam.
    Opiszę dokladnie moja sytuacje. Przeszło dwa tygodnie temu zaczął mnie boleć ząb. Pierwszy ból jaki poczułam to był ból po zjedzeniu zupy. I był to bol w górnej prawej 6.Z dnia na dzień ból był coraz gorszy zwlaszcza po zjedzeniu lub wypićiu czegoś ciepłego. I też zauważyłam że zaczął promieniować na cała górna prawa szczękę. I tym razem zaczęłam myśleć że to jednak 7 .postanowiłam pójść do dentysty. Oczywiście wszystko opisałam dentystka sprawdziła te zęby i powiedziała że 7 jest zdrowa że nic nie widać. Że jedynie co to może 6 która była jakiś czas temu leczona okolo 3 miesiące temu. 5 nie mam wogole. No i rozwiercila wsadzila trutke oraz opatrunek dala skierowanie na prześwietlenie .Niestety ból nie ustępywal w dalszym ciągu najsilniejszy przy piciu i jedzeniu. Więc poszłam wczoraj po raz kolejny. I dentystka wyjęła mi opatrunek tą martwa miazge i czyściła kanały. I na nowo opatrunek. Myślałam że będzie lepiej jednak od wczoraj nie ma poprawy nadal czuje w tej okolicy ból jakby od środka bardzo silny promieniujacy .dziś idę zrobić zdjęcie tego zęba. Ale też myślę czy nie zrobić dodatkówo całej tej części szczęki zęby sprawdzić czy to czasem nie inny ząb choć na oko nie mam żadnych dziur wszystkie zęby mam poleczone. Czy ktoś może doradzić co w tej sytuacji czy to faktycznie ten ząb dalej mnie boli czy jednak to jakiś inny ?

  • #2
    Niewykluczone, że może boleć Cię ząb inny niż ten, który był leczony....A konsultowałaś sprawę z dentystą? Możesz też udac się do innego gabinetu, żeby sprawdzić czy faktycznie wszystko jest ok. Faktycznie cieżka sytuacja, ale jeśli Cę boli to nie ma zwlekać, bo ból zwykle oznacza coś podajrzanego i lepiej sprawdzić co to.

    Komentarz

    Pracuję...
    X