Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ból od zimna :c

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ból od zimna :c

    Witam, dwa dni temu postanowiłem zjeść sobie loda, nie mam nadwrażliwych zębów, i zimne lub gorące potrawy/napoje nigdy nie wywoływały u mnie bólu. Niestety po zjedzeniu tego loda strasznie rozbolała mnie piątka :/ najgorsze jest to, że boli do dziś, raz mocniej, raz słabiej, ale ciągle boli. Ząb nie jest uszkodzony, nie był leczony, dziąsło nie jest spuchnięte, ból lekko się nasila, gdy pukam w zęba. Wiecie może co spowodowało ten dość nie przyjemny ból zęba ? Czy jest to jakieś uszkodzenie od zimna ? Czy należy się tym przejmować ? Mam cichą nadzieję, że przejdzie samo, bo nie chcę by dentysta grzebał mi przy zębie z którym nigdy nie miałem najmniejszego problemu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

  • #2
    To, że do tej pory nie miałeś problemów z tym zębem, to jeszcze nie oaznacza, że teraz coś się nie zmieniło, więc i tak lepiej wybrać się do lekarza, zwłaszcza, jeśli wykluczasz nadwrażliwość. Ból z samego zimna i to utrzymujący się nie jest bez powodu, z pewnością coś z zębem jest nie tak. Kiedy ostaatn i raz byłeś u dentysty, skoro zakładasz, że z piątką jest wszystko ok? Ja radzę wybrać się na wizytę, bo ból zawsze jest zwiastunem dolegliwości, więc lepiej go nie lekceważyć.

    Komentarz

    Pracuję...
    X