Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swędząca jedynka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swędząca jedynka

    Witam, od wczoraj swędzi, tak dobrze przeczytaliście, swędzi mnie górna jedynka. Jakoś rok temu miałam na tym zębie leczenie kanałowe i teraz ok. tydzien temu złamała mi się połowa tego zęba i dorobił mi go już inny dentysta. Na początku było ok a teraz strasznie swędzi mnie ten ząb nie wiem co robić gryzę już sie nawet w rękę to jest nie do wytrzymania nie moge sie na niczym skupić OKROPNE! Powiedzcie mi od czego to mam, dlaczego to tak swędzi. Czy ta plomba od dentysty mogla jakoś wypłynąć na to, że ona tak swędzi? Bo mnie nie swędzi cały ząb, tylko ta plomba. Co mam na to poradzić, jestem umówiona u tego dentysty dopiero w przyszły piątkek POMOCY!!!

  • #2
    To z pewnością coś z nerwami zębów, ząb czy plomba nie mogą same z siebie swędzieć. Musisz o tym pwoiedzieć dentyscie, ale raczej nic na to nie poradzi, jedynie może przepisać jakąś masć czy żel (coś takiego, co przepisuje się ząbjkującym dzieciom).Może to być też objaw sstanu zapalnego. Tak czy owak – dentysta wyda ostateczny werdykt co z tym swędzeniem jest.

    Komentarz

    Pracuję...
    X