Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomocy!!! Okropny ból.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomocy!!! Okropny ból.

    Witam. Około paru miesięcy temu wykruszył mi sie kawałek plomby światłoutwardzalnej z ułamanej jedynki. W ciągu tych paru miesięcy czasem odczuwałam ból zęba, który przechodził po chwili. Aż do zeszłego tygodnia.
    Od około tygodnia towarzyszy mi stały ból, który odpuszcza tylko czasami i to na góra godzinę. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Do tego boli mnie tak jakby kość, która jest pod nosem, gdy na nią naciskam. Mam także wrażenie lekkiej opuchlizny. Co to może być? Błagam o pomoc, bo ból jest nie do zniesienia, a dentystę mam dopiero po świętach.

  • #2
    Dodam jeszcze, że picie zimnego lub gorącego nie sprawia mi żadnego dyskomfortu.

    Komentarz


    • #3
      miałem kiedyś podobnie. Jak się okazało stan zapalny, tylko że ja moment byłem opuchnięty. Dla osób co miały podobne problemy zalecam wizyte u stomatologa i prawdopodobnie będzie antybiotyk przez około miesiąca do brania no i leczenie kanałowe później (w moim przypadku tak było). Dla wzmocnienia szkliwa polecam preparaty GC lub produkty ApaCare tzw. płynne szkliwo (w składzie mają nanohydroksyapatyt a produkty GC fosforan wapnia). Pozdrawiam
      Ostatnio edytowany przez lukas88mannheim; 28.04.2014, 16:28.

      Komentarz

      Pracuję...
      X