Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ząb 6

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • ząb 6

  Witam. Mam pytanie. Ostatnio bolała mnie 6 dolna, dodam, że 8 dolne mi nie wyrosły, a 7 dolne miałam w podstawówce usuwane. Pani dentystka dała mi najpierw lek do tego zęba, a teraz mi zaplombowała. mówiła coś chyba, że nie ma dojścia do zepsucia bo o złej strony się psuję i nie da się go dokładnie wyleczyć. Pani doktor mówiła językiem medycznym więc nic nie zrozumiałam. Ząb został zaplombowany i nie boli. Już po nałożeniu lekarstwa po jakimś czasie nie bolał . Po zaplombowaniu kazała mi go wyrwać u chirurga szczękowego. Czy jak ząb nie boli to muszę go wyrwać ? Boję, że zostanę bez zębów. Nie ma już 7. A jestem jeszcze bardzo młoda, 31 lat.


  byłam u innego dentysty ale nie wie co zt ą 6 robić wczoraj bolała cała szczęka lewa lewy podrbródek okropnie silny ból mówię lekarzowi ,że boli mnie 5 to powiedział, że zdrowy jest wcześniejsza dentystka twierdziła, że do leczenia jest 5 5 dziś boli Boli mnie 1 lub 2 lub3 dolne zęby, obydwaj powiedzieli, że zdrowe.
  Mam zdjęcie 6 proszę o ocenienie
  Załączone pliki

 • #2
  Co może być powodem , że ładne zęby z wierzchu nagle zaczynają się psuć jedn po drugim i cała lewa strona boli tak jak opisywałam wcześniej. Najpierw poszła 6 potem 3 potem druga 3 potem 4
  czwórka została już wyleczona

  Komentarz

  Pracuję...
  X