Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie w narkozie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie w narkozie

    Witam.

    Odczuwam niesamowity strach przed pójściem do dentysty. Bywam tam tylko w skrajnych przypadkach typu nacięcie ropnia. Ostatnio jednak dowiedziałam się o możliwości leczenia zębów w narkozie. Wydaje się to idealne dla mnie, ponieważ nienawidzę odgłosów, widoku i zapachu gabinetu dentystycznego. Niestety, naliczyłam 9 zębów do zrobienia, choć może być więcej. Mam zamiar umówić się na konsultacje z dentystą w klinice Bellastoma w Toruniu (ostatnio z moimi zębami jest coraz gorzej, dziury mnie bolą i dziąsła lekko puchną). Macie jakieś doświadczenia z tym związane? Ile to mniej więcej kosztuje i jakie są przeciwwskazania? Pozdrawiam.

  • #2
    Leczenie zębów w narkozie proponuje bardzo wiele gabinetów. Generalnie jest to bezpieczne, ale nie każdy może się w ten sposób leczyć. Narkoza nie jest wskazana przede wszystkim dla osób cierpiących na choroby układu krwiotwórczego, serca, wątroby, nerek (ciężka niewydolność), układu nerwowego czy oddechowego. Zatem najpierw trzeba skonsultować sprawę z lekarzem. Niestety, koszt leczenia zębów w narkozie jest dość duży – najtańsze jest znieczulenie nasiękowe lub przewodowe - to około 30 – 50 zł, ale już za znieczulenie gazem rozweselającym należy zapłacić około 200 zł za 30 minut. Najdroższe jest znieczulenie ogólne – 1 godzina to wydatek ok900 zł.

    Komentarz

    Pracuję...
    X