Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odsłonięte szyjki zębowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odsłonięte szyjki zębowe

    Hej!
    Mam problem taki jak w temacie - cofają mi się dziąsła, odsłaniając szyjki zębowe, co powoduje ból po zetknięciu się z ciepłym/zimnym pokarmem. Co można z nimi zrobić?
    ____________
    Ostatnio edytowany przez neonka; 08.11.2013, 17:29.

  • #2
    Hej!

    Generalnie przede wszystkim powinieneś zadbać o odpowiednią ilość fluoru, żeby odbudować szkliwo i zapewnić ochronę odsłoniętym częściom zęba...

    Zwykłe pasty mogą nie pomóc, najlepiej idź do stomatologa.
    Mój problem był podobny i wystarczyło, że zrobiłam sobie fluoryzację w gabinecie.
    Mój stomatolog miał bardzo fajny produkt - FLUOR PROTECTOR S - spytaj swojego, czy też ma! Generlanie super działa, bo ma o 4 razy więcej fluoru niż normalne lakiery ima naprawdę przyjemny smak (inne są kwaśne lub słone). Wzmacnia szkliwo na długo i nie odbarwia zębów. W ogóle cały zabieg trwa chwilę i masz po problemie

    Pomyśl o tym w pierwszej kolejności. Powinno pomóc, trzymam kciuki!

    Komentarz


    • #3
      Wszystko zależy ile masz lat. Jeżeli tak jak ja po 55 to już za bardzo nie ma na to ratunku, trzeba z tym zyć

      Komentarz


      • #4
        Niekoniecznie, Daniel! Trochę optymizmu! ;-)

        Akurat fLUOR PROTECTOR S można stosować w każdym wieku, tak jak w każdym wieku zęby potrzebują fluoru, by mieć mocne szkliwo! Radzę się tak łatwo nie poddawać - o zęby zawsze warto dbać! ;]

        Komentarz

        Pracuję...
        X