Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krwawienie z dziąseł, Dobór szczoteczki elektrycznej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Krwawienie z dziąseł, Dobór szczoteczki elektrycznej

    Witam !!

    Mam spory problem. Od dłuższego już czasu podczas szczotkowania zębów strasznie mi krwawią dziąsła. Nie mam pojęcia ile to juz trwa, lecz jest coraz gorzej. Nawet podczas jedzenia kanapek, jabłek dostrzegam czerwone plamy na jedzeniu :/ lub nawet gdy myję włosy i schylam głowę to juz mam pełno krwi. Nie wiem co może być tego przyczyną. Niedługo wybieram się na badania krwi moczu itp oraz do dentysty na usunięcie kamienia. Może coś z tego wyniknie. Do jakiego waszym zdaniem lekarza powinienem się udać i jaka szczoteczka elektryczna byłaby najlepsza ? cena tak do 100-150 zł myslę

  • #2
    Mam 16 lat (10 kwietnia 17), oraz niedługo idę na wyrwanie górnej lewej piątki, i mam pytanie czy zęby w tym wieku są w stanie przemieścić się, zasłaniając tą lukę? (w młodszym wieku miałem wyrwany ząb, oraz reszta przesunęła się do przodu zasłaniając lukę). Górny ząb mądrości jeszcze nie wyrósł, w przeciwieństwie do prawej dolnej szczęki, gdzie jak mówiłem wcześniej miałem wyrwany ząb, lecz "nowy" ząb mądrości można powiedzieć, że "dopełnił" moje uzębienie

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez damianek420 Zobacz posta
      Witam !!

      Mam spory problem. Od dłuższego już czasu podczas szczotkowania zębów strasznie mi krwawią dziąsła. Nie mam pojęcia ile to juz trwa, lecz jest coraz gorzej. Nawet podczas jedzenia kanapek, jabłek dostrzegam czerwone plamy na jedzeniu :/ lub nawet gdy myję włosy i schylam głowę to juz mam pełno krwi. Nie wiem co może być tego przyczyną. Niedługo wybieram się na badania krwi moczu itp oraz do dentysty na usunięcie kamienia. Może coś z tego wyniknie. Do jakiego waszym zdaniem lekarza powinienem się udać i jaka szczoteczka elektryczna byłaby najlepsza ? cena tak do 100-150 zł myslę
      jak najszybciej powinnaś iść do lekarza! Do stomatologa raz, żeby zobaczyć co się dzieje z dziąsłami, ale do ogólnego lekarza też, dobrze że robisz te badania, bo buzia pełna krwi przy schylaniu głowy to nie jest zdrowy objaw... Jeśli jesteś z Małopolski mogę Ci poleci Studio SE+, bardzo dobra klinika stomatologiczna z usługami na światowym poziomie.

      Komentarz


      • #4
        Ja mam krwiawiące zęby gdy jestem osłabiony, ale po okresie osłabienia (np. spowodowanym przesileniem jesiennym) wszystko wraca do normy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

        Komentarz


        • #5
          re

          Pasta, która pomaga na takie problemy -
          Generalnie najlepiej stosować ją profilaktycznie, ale również wprowadzanie doraźnie również powinno coś dać. Wszystko zależy od was.

          Komentarz

          Pracuję...
          X