Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zebow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jak wybielanie zębów to tylko z polerką od iwhite w dodatku w zestawie jest jeszcze asta do zębó z mikroperełkami, więc naprawdę efekty sa genialne

    Komentarz


    • #17
      No niestety czasem tak jest, że budzimy się i widzimy, że mamy pożółkłe zęby. W medycynie jest taka zasada, że znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Ja się jej trzymam i nie mam jak na razie problemów z zębami. Wiadomo że systematyczne mycie zębów jest bardzo ważne. Do tego też trzeba dobierać odpowiednie produkty. Ja na początku nie zwracałam na to uwagi, jednak teraz już wiem co warto wybierać. Tu świetnie sprawdzają się produkty od takie jak specjalistyczne pasty do zębów, szczoteczki, ja mam szczoteczkę soniczną. Zaczęłam również używać płynu do płukania jamy ustnej oraz nici dentystycznych. Też was do tego namawiam.

      Komentarz


      • #18
        Masz jakies zdjecia przed i po?

        Komentarz


        • #19
          Ja się słabo na tym znam. Raczej niestety nie będę w stanie pomóc.

          Komentarz


          • #20
            Witam,
            zastanawiam się cały czas nad wybielaniem zębów - laserowym wybielaniem zębów. Znalazłam już odpowiednią klinikę czytając opinię jestem przekonana, że jeżeli skorzystam to z niej, w okolicy jest dużo różnych gabinetów ale ciężko trafić na cokolwiek konkretnego. Polecacie wybielanie? Może ktoś już miał z wami z tym coś wspólnego?

            Komentarz


            • #21
              Wybielanie zębów moim zdaniem dużo lepiej zrobić poprzez specjalistyczny zabieg niż próbować jakiś domowych sposobów, a ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na ofertę . Korzystałem z niej już nie raz i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z efektu, który długo się utrzymuje. Dodatkowo w klinice pracuje duże grono specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na rzeczy

              Komentarz


              • #22
                Można próbować także z aktywnym węglem.

                Komentarz


                • #23
                  Wybielanie zębów tylko w gabinecie stomatologicznym. Bałabym się kupować pasty gdzieś na Allegro, lub - o zgrozo - z Alieexpress. Jest wiele profesjonalnych metod wybielania i ja własnie takie preferuję. Rok temu wybielalam zęby w olsztyńskim Eurodentalu i do tej pory są białe, gładkie.

                  Komentarz


                  • #24
                    Zamieszczone przez babydajna Zobacz posta
                    Wybielanie zębów tylko w gabinecie stomatologicznym. Bałabym się kupować pasty gdzieś na Allegro, lub - o zgrozo - z Alieexpress. Jest wiele profesjonalnych metod wybielania i ja własnie takie preferuję. Rok temu wybielalam zęby w olsztyńskim Eurodentalu i do tej pory są białe, gładkie.
                    Podpisuję się pod tym! Każdy, kto chce wybielić zęby powinien zacząć od szukania informacji na stronach internetowych W domyśle są to oczywiście strony waszych gabinetów stomatologicznych, które najszybciej odnaleźć po hasłach , kraków, warszawa itp.. Później wywiad i rozmowa o minusach wybielania. Dopiero na koniec wybielanie tylko przez stomatologa!
                    Ostatnio edytowany przez Kasiaaa; 19.06.2019, 16:55.

                    Komentarz


                    • #25
                      Nie wybielałam jeszcze zębów w gabinecie ale myślę że u mnie nie ma potrzeby, staram się używać pasty dobrej jakości, ostatnio odkryłam pasty Splat, maja w składzie naturalne składniki dbające także o dziąsła. Moja ulubiona pasta to ta , która delikatnie rozjaśnia szkliwo. Zawiera też opatentowany przez producenta system LUCTATOL ™ który skutecznie chroni przed ubytkami i kamieniem nazębnym.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja wykonywałam właśnie metodą nakładkową. Nie ryzykowałabym sama, żeby nie poparzyć sobie dziąseł. lepiej jak nakładka jest idealnie dopasowana do zębów, a dziąsła zabezpieczone

                        Komentarz


                        • #27
                          Wybielanie zębów najlepiej zrobić u profesjonalisty w gabinecie dentystycznym, probowalam różnych past ,sody, innych domowych sposobow np. banana , ale efekt byl mizerny
                          Siostra wybielala laserem w Luxmedzie ja metoda nakladkowa i efekt jest super

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja w Warszawie polecam Eurodental. Mają dobry sprzęt i świetnych fachowców. Mąż też próbował różnych metod zarówno tych domowych jak i aptecznych ale bez większych efektów. Dopiero po wizycie u nich ma ładny biały uśmiech.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X