Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miękki guzek pod brodą na zew. stronie policzka, pomocy!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miękki guzek pod brodą na zew. stronie policzka, pomocy!

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Mam poważny problem z nieleczonym zębem, tak mi się bynajmniej wydaje, ponieważ mam w nim bardzo wielką dziurę, którą pozostawiłem bez wglądu dentysty już od jakiś 4 miesięcy. Wszystko nie było by tak bardzo skomplikowane, gdyby nie fakt, że dosłownie pod tym nieleczonym, dziurawym zębem na zewnętrznej stronie policzka pojawiła mi się tak jakby jakaś miękka w dotyku kuleczka, czy to guzek, nie wiem jak to opisać... w każdym razie jest to dziwne w dotyku jakby było wypełnione jakimś płynem, czy tez i może nawet powietrzem. Nie jestem ekspertem, więc nie potrafię tego dokładniej opisać. Dodam też, że w tym miejscu straciłem zarost, nie rośnie na tej wypukłości, która ma jakiś niecały 1cm grubości a szeroka jest na jakieś 2cm. Strasznie mnie to zmartwiło, wiem doskonale, że powinienem udać się z tym do dentysty, ale piszę tutaj dlatego, że może ktoś z Was wiedziałby na co mam się szykować, ponieważ planuję mimo strachu udać się do dentysty ale na początek chciałbym dowiedzieć się czegoś od Was. Jeśli będzie taka potrzeba mogę umieścić zdjęcia. Dodam tez, że jak mocniej schylę głowę w dół, czy tez ziewam, to ta wypukłość sprawia mi ból.
    Bardzo proszę o jakieś szybkie i konkretne porady w tym kierunku, z góry dziękuję!

  • #2
    Nie wiem co to jest ale nie czekaj ani dnia, zasuwaj do lekarza jak najszybciej! i napisz po wizycie jaka diagnoza.

    Komentarz

    Pracuję...
    X