Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ból wielu zębów jednocześnie !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ból wielu zębów jednocześnie !!!

    Witam,
    Od 2 tygodni pobolewa mnie kilka zębów z dolnej oraz z górnej szczęki. 3 lata temu miałam leczone większość zębów (bardzo duże wypełnienia). Niestety wcześniej przez pare lat nie byłam u dentysty. Zęby zostały wyleczone i przez 3 lata nic się nie działo. W lutym tego roku ostro rozbolała mnie bardzo ostro lewa górna jedynka. Dentysta rozpoznał zapalenie miazgi i wykonał leczenie kanałowe. Co dziwne przez cały czas ząb boli gdy zastosuje się na niego nacisk z którejkolwiek strony. Nie boli przy opukiwaniu i jedzeniu.
    Miesiąc temu (w sierpniu) rozbolała mnie druga jedynka - ponownie kanałówka. Ząb nie boli i wydaje się, że jest dobrze zrobiony.
    2 tygodnie temu zaczęły mnie popolewać wszystkie szóstki oraz osemki. We wszystkich są bardzo duże wypełnienia. Ból jest rozpierający i przechodzi w kłujący. Trwa pare sekund i przestaje (prawie codziennie). Te rozpierające bóle, szczególnie w jedenj z szóstek pojawiały się już wcześniej w ostatnich miesiącach, ale bardzo rzadko. Około tydzień temu miałam też wrażenie, że mam zapalenie zatok..
    Bardzo proszę o poradę. Jak to możliwe, że tyle zębów boli jednocześnie..Nie wiem co robić......
    Pozdrawiam
Pracuję...
X