Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból podczas leczenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból podczas leczenia

    Witam,
    Jestem w trakcie leczenia zębów. Chodzę do prywatnych stomatologów i proszę o jak najmocniejszy zastrzyk gdyż jestem bardzo wrażliwa na ból. Zawsze chodziłam do mojej ulubionej pani stomatolog i nigdy nic mnie nie bolało jednak niestety, Pani dr wyprowadziła się do innego miasta i musiałam zmienić lekarza. Zapisałam się więc do innego na leczenie. Pani stomatolog zrobiła mi znieczulenie, jednak nic to nie pomogło. Bolało bardzo podczas wiercenia, poprawiała mi, wkłuwała się w różne miejsca, jednak to nie pomagało i tak bolało. Czułam, że mam "odrętwiałą" twarz od znieczulenia, jednak podczas borowania aż miałam łzy w oczach. Pani stomatolog twierdziła, że to niemożliwe, że mnie boli i że na pewno mi się wydaje .
    Aby zaleczyć kolejnego zęba zapisałam się do innej Pani Stomatolog z myślą, że może tamta nie umiała mi poprawnie zrobić znieczulenia. Niestety, było jeszcze gorzej, tym raczej czułam przenikliwy ból nawet jak dmuchała mi takim powietrzem w zęba. Ta Pani również twierdziła że to niemożliwe, że mnie boli, gdyż podała mi silne znieczulenie .
    Mam jeszcze dwa zęby do zaleczenia i boję się bardzo iść do dentysty. Aż mam łzy w oczach na samą myśl. Czy to możliwe że znieczulenie na mnie nie działa, nawet jeśli kiedyś działało? A może to nieumiejętność stomatologa? Dodam, że za każdym razem czułam drętwienie twarzy jednak ból nadal był .
    Myślałam nad znieczuleniem komputerowym "wand", jednak jest on dużo droższy i on chyba jest dla osób które boją się znieczulenia przez zastrzyk, a ja się zastrzyku w ogóle nie boję, tylko borowania.
Pracuję...
X